Viimased postitused 
 
 
Sukeldumine

Sukeldumine on väga hea viis ennast ümbritsevast maailmast välja lülitada. Kalad, loomad ja taimed panevad ennast jälgima nii, et unustad aja ja ruumi. Kaaluta olek vee all loob haruldase lendamise tunde. Erinev keskkond sunnib keskenduma, kuid sukeldumine - see on imelihtne!!!
Veealune maailm on alati olnud seotud teatava eelarvamuse, põnevuse ja müstikaga. Kaua aega on inimene vaid unistanud sellest, kuidas vee alla minna. Alles viimasel ajal on inimese unistused teoks saanud ja sukeldumine on muutunud populaarseks hobiks ning meeldivaks puhkuse veetmise viisiks.
MIKS INIMESED SUKELDUVAD?
Võrratu ilu ja avastamata loodus. Kilpkonnad, delfiinid, raid ja haid - see on tuntuim, kuid väga väike osa nendest tuhandetest organismidest, keda võib vee all kohata.
FOTOGRAAFIA. Kõike seda ilu on võimalik jäädvustada pildi või filmina. Tihti saabki just see sukeldumise peamiseks põhjuseks.
PÕNEVAD VRAKID. Läbi inimkonna ajaloo on maailma meredel uppunud sadu tuhandeid laevu. Paljud nendest on tänaseni ajalooõpikud, mida õnnestub tundma õppida kõige paremini vee all.
EKSTREEMSED SUKELDUMISED. Alati leidub inimesi, kes soovivad teha midagi teistele kättesaamatut, ekstreemset. Sukeldumised suurtesse sügavustesse, koobastesse või jää alla - kõik see on võimalik!
PUHKUS MEREL. Sukeldumisreis on üks võimalik viis veeta puhkus, mille jooksul nii keha kui vaim saavad ennast täiuslikult laadida. Lisaks meresõidu kogemustele saate võimaluse sukelduda kõige erinevamates ja vähemkäidud kohtades üle maailma.
WATERWORLD EXPEDITION on sukeldumiskeskus, mis esindab maailma suurimat ja enim sukeldujaid koolitavat organisatsiooni PADI (Proffessional Assosation of Diving Instructors). Alates algõppest ja lõpetades instruktorite koolitamisega pakume koolitust Eesti, Vene, Inglise või Soome keeles.